AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YEŞİLDAL YAYLADAGINDA

AK Parti Milletvekili Adayı Adem Yeşildal, AK Partiye verilecek oyların sadece Türkiye'yi değil, dünyayı da ilgilendirdiğini söyledi.
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YEŞİLDAL YAYLADAGINDA
 Yeşildal, 22. dönem Milletvekili Mehmet Soydan ve İlçe Başkanı Recep Tuncer ile birlikte Yayladağı sınır köylerini ziyaret etti.
     Suriyeli vatandaşların Türkiye?ye giriş yaptığı Güveççi köyünde konuşma yapan Yeşildal, komşu ülkelerle ilişkilerin geliştiğini belirterek, şunları kaydetti:
     ''12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde AK Parti'ye verilecek oy, sadece Türkiye'ye değil, dünyayı da ilgilendiriyor. İstikrarın sürmesi için oyların yine AK Parti'ye verilmesi gerekir. Hükümetimizden önceki yıllarda komşu ülkelerle ilişkilerimiz iyi değildi. Şu anda tüm ülkelerle ilişkilerimiz iyi olduğu gibi, ülkeler arasında arabulucu rolü de üstleniyoruz. Bugün birçok ülke Türkiye?nin vereceği kararı bekler hale geldi.''
     Yeşildal ayrıca, Suriye?deki olaylar nedeniyle ülkemize sığınan Suriyeli vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve onların tüm sorunlarının giderildiğini de sözlerine ekledi.
     Köy ziyaretlerine, belde belediye başkanları, muhtarlar, il genel meclisi üyeleri ve partililer katıldı.