AKP ADAYLARINDAN SEÇİM GEZİLERİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Yaklaşan 1 Kasım se&ccedil;imleri &ouml;ncesi ziyaretlerine devam eden Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, beraberinde Ak Parti Antakya İl&ccedil;e Başkanı Emrullah G&uuml;len&#39;le Antakya&#39;daki eğitim kurumları ve dernekleri ziyaret etti.</span>
AKP ADAYLARINDAN SEÇİM GEZİLERİ

Yeşildal ilk olarak Hürriyet İşitme Engelliler İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Burada öğrenim gören öğrencilerle, öğretmenler vasıtasıyla iletişim kuran ve onları hayatın içinde olmaya davet eden Yeşildal, daha sonra okulun toplantı salonunda öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Yeşildal, bu sorun ve sıkıntıların çözüleceği sözünü vererek, öğretmenlerle çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu. Öğretmen ve öğrencilere eğitim öğretim yılında başarılar dileyen Yeşildal'ın ikinci durağı Dr. Mustafa Gençay Anadolu Lisesi oldu. Burada da öğretmenlerle toplantı yapan Yeşildal, öğretmenlerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.Yeşildal ve Emrullah Gülen daha sonra ise Eski Ev Eşyaları Alım-Satım Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Kervan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ilgiyle karşılanan Yeşildal, derneğin yeni olduğunu belirterek, kurulan dernek sayesinde ikinci el eşya satan esnafın bir çatı altında toplanmasının sağlandığını kaydetti. Derneğin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür eden Yeşildal, 1 Kasım seçimlerinden başarıyla çıkmak için dernek üyelerinden destek istedi. 

 
AKP ADAYLARINDAN SEÇİM GEZİLERİ haberi 10 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6790 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle