ALPARSLAN TÜRKEŞ DUALARLA ANILDI

 Milliyetçi Hareket Partisi'nin merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş, ölümün 14. yılında Hatay'ın Dörtyol ilçesinde dualarla anıldı.
ALPARSLAN TÜRKEŞ DUALARLA ANILDI
Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilen etkinlikte konuşan ilçe Başkanı Adem Cihan, merhum Liderleri Alparslan Türkeş'in ölümünün 14. yılında, manevi huzurunda Türkiye sevdalıları olarak, minnet ve şükranlarını ifade etmek için, ellerini semaya, gözlerini ufka ve hafızaları onunla geçirdikleri muhteşem anılara açtıklarını söyledi.
     Cihan, aynı zamanda devlet ve siyaset hayatının mümtaz bir şahsiyeti olan rahmetli liderlerinin eserlerini, temennilerini, nasihatlerini ve çağları aşan öngörülerini yüreklerinde taşıdıklarını belirterek, ''O'nun, bin bir emekle inşa ettiği ve ilkelerini belirlediği milli davamızda, tüm ülkücüler çok şükür ki büyük bir şevk ve inançla yollarına devam ediyorlar'' dedi.
 
 
     Konuşmanın ardından Kur'an-ı Kerim okundu ve duası yapıldı. Etkinliğe katılanlara helva ikram edildi.
     Etkinliğe, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Kuzuculu Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Karakese Belediye Başkanı Yusuf Soyu, Yeniyurt Belediye Başkanı Hasan Avni Günal, MHP Milletvekili aday adayları, İl meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve partiler katıldı.