Belen’de CHP’lilerden esnaf ziyaretleri.‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, &ccedil;alışmalarına sahada devam ederek Belen&rsquo;in &ccedil;arşı ve pazar esnaflarını ziyaret etti.</span>
Belen’de CHP’lilerden esnaf ziyaretleri.‏

Başkan Yüksel: “Bütün hesapları tersine dönecek.”   1 Kasım genel seçimlerinde adayların belli olması üzerine çalışmalarına ivme kazandıran CHP Belen İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz Cuma günü Belen çarşı esnafları ve semt pazarı esnaflarını ziyaret ederek destek istedi. İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ve partililerin katıldığı ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yüksel, yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden alıntılar yaparak seçim bildirgesi hakkında bilgiler verdi. Vatandaşların şikâyetlerini de dinleyen Başkan Yüksel; en çok şikâyetin su faturalarından olması üzerine ziyaret sonunda açıklamalarda bulundu. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın yaptığı basın açıklamalarına değinerek; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Lütfü Savaş yüksek su faturaları ile ilgi yeterince kamuoyunu bilgilendirdi. Siyasi çıkarlar uğruna vatandaşlarımıza zamlı su kullandırdılar. İstiyorlar ki büyükşehir belediyesi zor durumda kalsın. İstiyorlar ki Hatay da Cumhuriyet Halk Partisi zor durumda kalsın. Ama 1 Kasım’da yaptıkları bütün hesaplar tersine dönecek. Halkımız bunlara hak ettiği dersi verecek.” dedi.

Belen’de CHP’lilerden esnaf ziyaretleri.‏ haberi 13 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1865 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle