CHP ADAYI KIRMIZIOĞLU SAMANDAĞ HALKIYLA BULUŞTU.

CHP Hatay milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu Samandağ ilçesinde ziyaretlerde bulunudu.CHP Samandağ ilçe teşkilat binasın oda başkanları ile bir araya gelen Kırmızıoğlu’nun ziyaretine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı M.Ali Kamacı,CHP Kadın kolları başkanı Remziye Rencüzoğulları,Meclis üyeleri Yüksel Kuzu,Nebil Yüksek,CHP İl yöneticisi Gülten Berrak  katıldı.
CHP ADAYI KIRMIZIOĞLU SAMANDAĞ HALKIYLA BULUŞTU.
Dr.Kırmızıoğlu:”CHP Milletvekili adayı arkadaşlarımızın her biri başka bir yerde seçim çalışmalarını yürütüyorlar. Birlik ve beraberlik içinde CHP olarak kenetlendik.CHP Hatay’ın birinci partisi CHP olacaktır. Samandağ  ‘da alacağımız oy Hatay’da birincii parti olmamızı sağlayacaktır.Samandağ’da oyumuzu %70 arttıracağız.Samandağ ilçesinin bir evladı da benim. “dedi.CHP Samandağ ilçe başkanı İbrahim Aydoğan:”CHP mutlaka iktidar olmalıdır.Kılıçdaroğlu Başbakan olmalıdır. Son günlerde yaşadıklarımız bizleri üzmüştür.Ankara’da  MİT binasına yakın bir noktada bombalar patlamış 100’ yakın kardeşim hayatını kaybetmiştir. Bu ancak güvenlik zafiyetiyle açıklanabilir.Canlı bomba’da suruç’ts 30 kişinin ölümüne neden olan kişinin kardeşidir. Bütün bunlat tesadüf olamaz.Türkiye’de barışın,huzurun temintı CHP’dir. Yaparsa CHP yapar. Riyat Kırmızıoğlu Samandağ halkının evladıdır. Buradan sn.Kırmızıoğlu’nun meclise girmesi için gece gündüz çaba harcayacağımızı ifade ediyorum.”dedi.CHP ilçe teşkilatının ardından Samandağ ilçesinin belediye eski başkanlarından Ganim Canbolant’ı ziyaret ettiler.Belediye Eski başkanı Ganim Canbolant:”Tek çıkar yolumuz CHP’dir. Türkiye’de yaşananlar üzücü bir boyuttadır. Konya stadında yaşananlar bizleri üzdü.Ankara’da katledilen kardeşlerimiz bizleri yasa boğdu.68 kuşağından gelen biri olarak üç defa idam sehpasından döndüm.O günlerde bile bu kadar kokmamıştım.İnsanlarımızın en duyarlı olması gereken dönemdeyiz.”dedi.Kırmızı oğlu, Samandağ Belediyesi Kadın Danışma Merkezini  ziyaret etti.Samandağ Belediyesi  Kadın Danışma Merkezi Gönüllüsü Hülya Nehir: “Dört artı dört artı dört eğitim sistemine büyük bir  darbe vurmuştur. Kadın hakları konusunda da olumsuz bir durum yaratmıştır. Bu sisteme itiraz eden tek parti CHP olmuştur. “dediSamandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:”Ülkemizde Kadın temsiliyet oranının artırılması gerekmektedir.Belediye Meclisimizde kadın temsiliyet oranı %42’dir. Bu oranın Türkiye genelinde artarak devam etmesini arzu ediyoruz.Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği kadın danışma merkezini kurduk.Kadın danışma merkezimiz etkinliğini artırarak çalışmalarına devam ediyor.”dedi.Kırmızıoğlu Esnaf  ve Samandağ Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirdiği ziyaretlerle çalışmalarını sürdürdü.
 
CHP ADAYI KIRMIZIOĞLU SAMANDAĞ HALKIYLA BULUŞTU. haberi 16 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle