CHP AKDENİZ BÖLGESİ ORTAK AKIL BULUŞMALARI

CHP Ekonomik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı tarafından Rusya Krizinin ekonomik etkilerine karşı yerelde çözümler konulu Akdeniz Bölgesi Ortak Akıl Buluşmaları kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Doç. Dr. Sayın Selin Sayek BÖKE başkanlığında Hatay, Adana, Mersin ve Antalya İl Başkanlarımız ve bu illerdeki belediye başkanlarımızın katılımı ile,CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Doç. Dr. Sayın Selin Sayek BÖKE ile Rusya Krizini Ülke ve Akdeniz Ekonomisine Etkileriyle çıkış yollarının ele alındığı CHP AKDENİZ BÖLGESİ ORTAK AKIL BULUŞMALARI Toplantısını gerçekleştirmek üzere ARSUZ’da toplanıldı.
CHP AKDENİZ BÖLGESİ ORTAK AKIL BULUŞMALARI
CHP Ekonomik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı tarafından Rusya Krizinin ekonomik etkilerine karşı yerelde çözümler konulu Akdeniz Bölgesi Ortak Akıl Buluşmaları kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Doç. Dr. Sayın Selin Sayek BÖKE başkanlığında Hatay, Adana, Mersin ve Antalya İl Başkanlarımız ve bu illerdeki belediye başkanlarımızın katılımı ile,
CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Doç. Dr. Sayın Selin Sayek BÖKE ile Rusya Krizini Ülke ve Akdeniz Ekonomisine Etkileriyle çıkış yollarının ele alındığı CHP AKDENİZ BÖLGESİ ORTAK AKIL BULUŞMALARI Toplantısını gerçekleştirmek üzere ARSUZ’da toplanıldı.