CHP Belen İlçe Teşkilatı’nda kongre heyecanı‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:14px">CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı İl&ccedil;e Y&ouml;netim Kurulu kongresini ger&ccedil;ekleştirdi.</span>
CHP Belen İlçe Teşkilatı’nda kongre heyecanı‏

Başkan Yüksel; “İktidara bir adım daha yaklaşacağız.”            Geçtiğimiz Pazar günü, Belen Kanuni Sultan Süleyman Kervansarayı’nda milletvekilleri, adayları, il ve ilçe yöneticilerinin katılımıyla CHP Belen İlçe Teşkilatı’nın İlçe Yönetim Kurulu kongresi gerçekleşti. Kongreye bölge milletvekillerinden Mevlüt DUDU ve Serkan TOPAL, Adaylardan M. Riyad KIRMIZIOĞLU ve Dilan BEDİR katıldı. Sn. Fevzi YÜKSEL’in tek listeyle aday olduğu ilçe yönetim kurulu kongresinin divan başkanlığını Milletvekillerinden Mevlüt DUDU yürüttü. 65 delegenin geçerli oy kullandığı ilçe yönetim kurulu kongresinde Fevzi YÜKSEL, tek listeyle CHP Belen İlçe Başkanlığı’na seçildi. Kongre de yaptığı konuşmada duygularını dile getiren Başkan Yüksel; “Yeni Yönetimimizle tam kadro, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belen’de oylarını artırarak iktidara bir adım daha yaklaşacağız.” dedi. 

CHP Belen İlçe Teşkilatı’nda kongre heyecanı‏ haberi 23 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1760 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle