CHP Belen noktayı koydu

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, a&ccedil;ık hava toplantılarıyla kitlesel mitingler d&uuml;zenleyerek mahallelerde halkla buluştu.</span>
CHP Belen noktayı koydu
Fevzi Yüksel Başkanlığındaki CHP Belen İlçe Teşkilatı, Belen’in Bakras, Cumhuriyet ve Sarımazı Mahallelerinde açık hava toplantıları düzenledi. Şeffaf olduğu kadar kitlesel mitingler halinde gerçekleşen bu toplantılarda halka hitap eden Başkan Yüksel; “Genel Başkanımız Sn. Kılıçdaroğlu seçim bildirgemizi açıkladı. Çifçisinden emeklisine, asgari ücretlisinden yoksuluna, engellisinden mağduruna her kesimin yüzünü güldürecek projeler. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında devletin iş bulamayıp geçindirmek zorunda olduğu bir aileye 720 TL maaş bağlanacak. Bunun yanı sıra gebelik, öğrencilik, çocukluk gibi sosyal yardımlar hariç tutulacak. Her yıl enflasyona göre zamlanacak. Emekliler her yıl iki maaş ikramiye verilecek. En düşük asgari ücret maaşı net 1500 TL olacak. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında sosyal yardımlar iki katına çıkacak. Biz bunları yapmak için sizden sadece 4 yıl yetki istiyoruz. Büyükşehirimizin çalışmaları devam edecek. Yollarımız nakış gibi örülmeye başlandı. Bazı yerler bitti bazı yerler devam ediyor. Biz ülkeyi düzeltmek için 4 yıl, Belen’i düzeltmek için 2 yıl istiyoruz. Görsünler bakalım Cumhuriyet Halk Partisi nasıl hizmet ediyor.” dedi. Açık hava toplantılarında yüzlerce kişiye hitap eden Başkan Yüksel toplantıları değerlendirerek; “An itibariyle Belen tercihini yapmıştır.” dedi.
CHP Belen noktayı koydu haberi 03 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle