CHP Belen’den Halaçoğlu’na kınama

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">TBMM Başkanı se&ccedil;ildi ama sular hala durulmuyor. MHP&rsquo;ye tepkiler bitmezken MHP Grup Başkanvekili Yusuf Hala&ccedil;oğlu basın a&ccedil;ıklamasında yeni bir skandala imza attı.</span>
CHP Belen’den Halaçoğlu’na kınama

TBMM Başkanlığı seçimi sonrasında ki tepkiler üzerine, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu’nun basına verdiği demeçte “Deniz Baykal’ı desteklesek, AKP’nin tabiriyle ‘Dinsiz bir partinin adamını seçtiniz’ diye yükleneceklerdi.” demesi üzerine ortalık fena karıştı. Sosyal medya hesapları üzerinden tepkiler çığ gibi büyürken, bir yandan da CHP’liler Halaçoğlu’nun özür dilemesini istedi. Bunun üzerine tekrar kameralar karşısına geçen Halaçoğlu; “Ne kadar saldırırlarsa saldırsınlar, özrü gerektirecek hiçbir sözüm olmadı. Kimse karşısında eğilmem. Sadece Allah huzurunda rükûda ve secdede eğilirim.” dedi.MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu’nun tartışma yaratan açıklamalarının ardından CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel’in ilçe teşkilatı adına sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden yaptığı açıklamada; “Biz Cumhuriyet Halk Partililer ibadetlerimizi Allah için yaparız. Dinin kimde olduğunu yaratan bilir. Kıblemizden ve abdestimizden eminiz ve vicdanen rahatız. Cumhuriyet Halk Partililerin inancına laf söylemek kimsenin haddi değil hakkı da değil. Bunu yapan zatı kınıyor ve lanetliyorum.” diyerek sert bir dille eleştirdi.

CHP Belen’den Halaçoğlu’na kınama haberi 11 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle