CHP DEN BAŞSAĞLIĞI

Nerdeyse her gün şehit verdiğimiz ülkemizde maalesef kan ve gözyaşı eksik olmuyor. İstikrarı sağlayacağız diye iktidar olan AKP hükümeti tamamen kan ve gözyaşı üzerine istikrarı sağlamış durumda. Daha bundan birkaç yıl önce eli kanlı terör örgütünü Habur sınır kapısında davul zurna ile karşılatan AKP hükümeti her fırsatta terörün başı Abdullah Öcalan ile görüşmeler yapan Oslo’da mutabakat sağladığı PKK ile ne oldu da bu duruma gelindi sormak lazım. 
CHP DEN BAŞSAĞLIĞI
. Diyarbakır’ı orta doğunun merkezi yapacağız diyenler maalesef Diyarbakır’ı bataklığa çevirdiler. AKP ve HDP elbirliği ile ülkemizi iç savaşa sürüklemektedir. Koktuk ve güç savaşlarının yaşandığı doğuda maalesef olan sivil halka ve güvenlik güçlerimize olmaktadır. Hiçbir koltuk ve unvan hiçbir çocuğun hiçbir yurttaşın polisin ve askerin canından kıymetli değildir. Barış süreci adı altında başlatılan süreçte gerekirse baldıran zehri içeriz diyenler görünüyor ki istedikleri olmadıklarında aynı zehri halka ve güvenlik güçlerine içiriyor. Daha önce bölgede yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen partiler şimdimi kanlı bıçaklı oldular. Halka yaşatılan eziyet inanın unvan ve koltuk savaşından öteye gitmemektedir. Kapalı kapılar ardında yaşanan sürecin sıkıntılarını bu halk çekmek zorunda değil. Barış gerçekten isteniyor olsaydı en başından herkes samimi, yaklaşır siyasi entrikaların içine çekilmezdi halk.  Dün Diyarbakır’da eli kanlı PKK teröristlerinin polis evine düzenledikleri saldırıda şehit düşen Antakyalı hemşerimiz Mehmet Şenol Çiftçi ve ailesine Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve Hatay’ımıza başsağlığı dilerim. Biz Gençler  olarak Hükümete ve sorumlulara sesleniyoruz PKK'nız Batsın, İktidarınız Batsın, Özerkliğiniz Batsın, Açılımınız Batsın, Baskınız Batsın Başkanlığınız Batsın, Koltuklarınız yerin dibine girsin bırakın masum insanlar ölmesin Bırakın Halklar kardeşçe yaşasın diyoruz.
CHP HATAY İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI: ÜMİT KUTLU
CHP DEN BAŞSAĞLIĞI haberi 18 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1205 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle