CHP DEN MÜLTECİ ÇOCUKLARA ZİYARET

CHP Hatay il gençlik kolları olarak ve Yayladağı ilçe başkanı Murat Kalabaz’ın da katıldığı 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramında savaş mağduru mülteci çocukları kamplarda ziyaret ederek onlara çeşitli hediyeler hediye ettik.
CHP DEN MÜLTECİ ÇOCUKLARA ZİYARET
İl gençlik kolları başkanı Ümit Kutlu’nun il başkanları toplantısına katılmak üzere şehir dışında olması sebebi ile Konu ile ilgili açıklama yapan il gençlik kolları başkan yardımcısı Ayperi Dalyan Dünyada en büyük acıları hep savaş mağduru çocuklar yaşıyor. Aylan bebeğin kıyıya vurmuş bedeni dünyanın kara lekesidir. En büyük acıları yaşamış mülteci çocukların birazda olsa güzel yüzlerini tebessüm ettirme onları mutlu etme yaşadıkları acıları bir nebzede olsa unutturma adına onlara çeşitli hediyeler getirerek onlarla oyunlar oynayıp güzel bir gün geçirmelerini sağladık. Çocuk her yerde çocuktur. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Dünyada ki tüm çocuklara armağan ettiği günde istisnasız bütün çocukların bu bayramı yaşamaları gerektiğine inanıyoruz.
Yayladağı ilçe ana kademe başkanı Murat Kalabaz ise yaptığı açıklamada özellikle mülteci çocuklar çocukluklarını yaşayamıyor. Hayatın tüm yükünü çocuk yaşta sırtlarında taşıyorlar. Onlarla bir gün geçirmek onları dinlemek sevindirmek bizlere de ayrı bir mutluluk kattı çocuklar bizim her şeyimiz.
CHP DEN MÜLTECİ ÇOCUKLARA ZİYARET haberi 26 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine tarafından  700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.