CHP Gençlik Kollarından ev ziyaretleri.‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Mustafa &Ccedil;ER&Ccedil;İKAYA&rsquo;nın başkanlığını y&uuml;r&uuml;tt&uuml;ğ&uuml; CHP Belen Gen&ccedil;lik Kolları başarılı &ccedil;alışmalara imza atıyor.</span>
CHP Gençlik Kollarından ev ziyaretleri.‏

CHP’li gençler seferberlik ilan etti. 1 Kasım seçimlerinde kısıtlı zamanın dezavantajını avantaja çevirmeye çalıştıklarını altını çizen Başkan Çerçikaya, 7 Haziran seçimlerindeki çalışmalarının üzerinde bir gayret sarf ettiklerini söyledi. Belen Gençlik Kolları Başkanı Mustafa ÇERÇİKAYA’nın yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz hafta Genel Başkanımız Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU buradaydı. Seçim Büromuzu ve HBB’nin içme suyu şebekesinin açılışlarını gerçekleştirdi. Çok önemli bir seçimin arifesinde olduğumuzdan, çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Broşür dağıtımı, esnaf ziyaretleri, bayrak - afiş çalışmaları ve ev ziyaretleriyle günlerimiz dolu dolu geçiyor. Bu seçimden de başarılı bir şekilde çıkmak öncelikli hedefimiz. Ekibime güveniyorum. Çünkü her üyemiz gecesini gündüzüne katıyor.” dedi.

CHP Gençlik Kollarından ev ziyaretleri.‏ haberi 27 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle