CHP HATAY İL BAŞKANI DAĞLI:

''REFERANDUMDA HALK KANDIRILARAK, ALDATILARAK, EVET OYLARI YÜKSELTİLDİ''
CHP HATAY İL BAŞKANI DAĞLI:
CHP Hatay İl Başkanı Yusuf Dağlı, referandumda halkın kandırılarak, aldatılarak, evet oylarının yükseltildiğini öne sürdü.
     Dağlı, yaptığı yazılı açıklamada, referandum sonuçlarını değerlendirerek, ülkede yüzde 42 hayıra karşı yüzde 58 evet oylarının çıktığını ifade etti.
     Bunun olumlu sonuç olmadığını belirten Dağlı, şöyle devam etti:
     ''İlimizde ise yüzde 48 evet oylarına karşı yüzde 52 hayır oyları çıkmıştır. Bu da bizim açımızdan başarıdır. Hataylı hemşehrilerimize, sorumluluk ve duyarlılık gösterip çalışmalarımıza katkı veren, komisyonlarda gönüllü görev üstlenen il ve ilçelerde özverili çalışan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.
     8 yıldır iktidarda olan AKP mağduru oynamış, diğer yandan 15 milyon TL kredi borcu olan çiftçiye 'hayır oyu verirseniz faizler yükselir' diyerek yanına yandaş basını alarak beyin yıkama faaliyetlerini devam ettirmiş. Sonuçta halkımız kandırılarak, aldatılarak, evet oyları yükseltildi.''
     Dağlı, CHP olarak ötekileştirenlere ve ülkeyi bölmek isteyenlere karşı 2011'de yapılacak genel seçimlerde yılmadan, korkmadan, daha inançlı ve daha kararlı çalışacaklarını kaydetti.
     (
CHP HATAY İL BAŞKANI DAĞLI: haberi 16 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay tarafından  14745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle