CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKSOY DAN KIRIKHAN ZİYARETİ

CHP Hatay Milletvekili aday adayı Dr. Hüseyin Aksoy, seçim çalışmalarını Kırıkhan?da sürdürdü.
CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKSOY DAN KIRIKHAN ZİYARETİ
 Aksoy, Sosyal-Demokrat harekete yıllarını veren bir nefer olarak, Hatay halkının sorunlarına gerçekçi çözümler bulmak için CHP Hatay Milletvekili aday adayı olduğunu belirtti.
     CHP Kırıkhan İlçe Başkanvekili Altuğ Erdem, İlçe Sekreteri İsmail Karaoğlan ve teşkilat yöneticilerini partide ziyaret ettikten sonra Kırıkhan esnafını ziyaret eden Aksoy, esnafın sorunlarını dinledi. Aksoy, kendisinin de esnaf çocuğu olduğunu, seçilmesi durumunda esnaf için yapmayı planladığı projelerden de bahsetti.
     Kırıkhan esnafı tarafından sevgiyle karşılanan Aksoy, Hatay'ın hak ettiğin yatırımların yapılması için çalışacağını, CHP iktidarında, tüm vatandaşlara sosyal güvenliğe kavuşturacaklarını, yoksulluk ve yolsuzlukla mücadeleye öncelik veren, çağdaş sosyal refah devletini kuracaklarını, adil bölüşüm ve sosyal adaleti sağlayacaklarını dile getirdi.
     Seçilmesi durumunda, işçinin, köylünün, kadınların, erkeklerin, gençlerin, esnafın ve tüccarın daha fazla kazanabilmesi için çalışacağını belirten Aksoy işsizliği önleyecek projelerinin de olduğunu, Hatay?a istihdam alanları açarak, işsizliğin önüne geçeceklerini sözlerine ekledi.