CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OCAK TAN TOPLANTI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili aday adayı Doç.Dr. Sabahattin Ocak, ülkenin sosyal, siyasal, ekonomik ve toplumsal sorunlarının, endişe verici boyutlara ulaştığı zor ve sıkıntılı bir süreçten geçtiğini söyledi.
CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OCAK TAN TOPLANTI
Ocak, Mado Evi'nde düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'yi bilgi ve refah toplumu haline getirecek ve ülkenin tüm sorunlarını kadro ve donanıma sahip tek kurumun CHP olduğunu belirtti.
     Hatay'ın birçok alanda ihmal edilmiş ve yıllardır sorunlarının çözümsüz kaldığını ifade eden Ocak, şöyle devam etti:
     ''Çoğu bölgemizde yatırımlar, fabrikalar, iş alanları hiç yoktur veya azdır. İstihdam politikalarında üretim esas alınmadığından, tüketimi esas alan anlayış egemen olmuştur. İlimizde doğa, deniz, inanç ve kültür turizmi neredeyse hiç gelişmemiştir. Hatay'da iş alanları ve üretim yaratacak, tarım, sanayi ve turizm alanındaki projeleri yaşama geçirmek, bir bilim adamı olarak benim öncelikli hedefim olacaktır''
     Ocak, halkın beklentilerine yanıt verecek projeler üreten, sorunlarını çözen, hak ve hukuklarını koruyan, ülkenin kalkınmasında tüm bilgi ve birikimini halkı için kullanmak isteyen, bir milletvekili olmak istediğini kaydetti.