CHP HEYETİNDEN ECZACILAR ODASI'NA ZİYARET

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayı Mehmet Ali Ediboğlu, halktan gelen olumlu tepkilere bakıldığında 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde CHP'nin sürpriz yapacağına inandığını ifade etti.
CHP HEYETİNDEN ECZACILAR ODASI'NA ZİYARET
 Ediboğlu, Eczacılar Odası ziyaretinde yaptığı konuşmada, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibini halkla ve meslek örgütleri ile kurmaya çalıştığı yakınlık sonucunda partinin, çalışanlar arasında tercih edilirliğinin arttığını belirtti.
     Bütün mesleklerin sorunlarını benzerlik gösterdiğini belirten Ediboğlu, hatta ülkenin sorunlarını da aynı özellikleri gösterdiğini, iktidara geldikleri takdirde bu sorunların çözümü için projelerinin olduğunu kaydetti.
     Ediboğlu, partinin meslek örgütlerine yakınlık kurma çabasının halk tabanından kabul gördüğünü, partinin ortay koyduğu projelerin kabul gördüğünü iddia etti.
 
 
 

 
     CHP milletvekili adayı Hasan Akgöl ise eczacıların sorunlarını yakından takip ettiklerini iktidarın büyük işletmeleri desteklemesi küçük esnafı bitirme planı olarak gördüğünü ifade etti.
     Akgöl, eczacıların fiyat konusundaki belirsizlikten dolayı sıkıntılar yaşadığını da bildiklerini sağlık yasası ile bu sorunları bitireceklerini savundu.
     Eczacılar odası Mehmet Gönenç de CHP'den beklentilerinin yüksek olduğunu, AK Parti iktidarıyla ciddi sorunlar yaşadıklarını belirtti.
     Antakya'da 420 eczane olduğunu belirten Gönenç, bir yandan halka hizmet götürmeye çalıştıklarını, bir yandan kendilerini geliştirmek bir yadan da sorunlarla mücadele etmeye çalıştıklarını belirtti.