CHP İSTİŞARE TOPLANTISI

CHP Merkez İlçe Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Sönmez, aile sigortasıyla sadaka kültürünün sona ereceğini belirtti.

CHP İSTİŞARE TOPLANTISI
  Sönmez, CHP İl Teşkilatı'nda düzenlenen İstişare Toplantısı'nda gençlerle bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
     İktidara gelmeleri durumunda hayata geçirilecek aile sigortasıyla halkın rencide edildiği uygulamaların sona ereceğini ifade eden Sönmez, ayrıca sadaka kültürünün de sona ereceğini belirtti.
     Aile sigortasıyla, ihtiyaç sahibi ailelerin alacağı yardımları ihtiyaçları doğrultusunda kullanabileceğini vurgulayan Sönmez, yoksulluğun sömürü aracı olarak kullanılmasının bir insanlık suçu olduğunu ve sosyal devlete yakışmadığını kaydetti.
     CHP Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ da, partilerinin herkese kapısının açık olduğunu, gençleri de CHP'ye beklediklerini ifade etti.
     Toplantıya İl Başkan Yardımcısı İbrahim Aydoğan ile diğer yöneticiler ve partililer katıldı.
 
CHP İSTİŞARE TOPLANTISI haberi 28 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay tarafından  17855 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle