CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKSOY DERNEKLER FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ

CHP Milletvekili Aday Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, Hatay Dernekler Federasyonu yöneticilerini ziyaret ederek, projelerini anlattı.
CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKSOY DERNEKLER FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ
 Aksoy, 117 derneği bünyesinde barındıran Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu'nu ve yöneticilerini ziyaret ederek destek istedi.
     Uzun yıllardır kentte sağlık alanında önemli hizmetler verdiğini, son yıllarda da Sağlık Ocağ'ı Başhekimliği yaptığını ifade eden Aksoy, şöyle devam etti:
 
     ''İçinizden birisi olarak yıllardır hekimlik yaptığım bu güzel kentte, bilgi, birikim ve donanımlarımı halkımız için değerledireceğim. Doğduğum, büyüdüğüm, öğrencilik yıllarımın geçtiği kentin sorunlarına yakından tanık oldum. Babam kunduracı esnafı olduğu için esnafın da sorunlarını çok iyi biliyorum. Milletvekili seçilmem halinde öncelikle kentin dinamiklerini harekete geçireceğim. Kentin en önemli geliri olan tarımın yanı sıra kültür ve turizm gelirlerini artırmak için önemli projelerim var. Üzülerek söylemek gerekirse mevcut turizm potansiyelinden yararlanamıyoruz.''
     Aksoy, ''Kentin gelişimi için parti ayrımı gözetmeksizin tüm milletvekillerinin dayanışma içinde olmaları konusunda çaba göstereceğim. Hatay'ın ülke genelinde kültür, turizm, ticari ve siyasi anlamda yeterli temsil edilmediğine inanıyorum. Yıllardır 'Hatay Markası' oluşturulamadı. Bu açığı gidermek için adayım'' diye konuştu.