CHP SAMANDAĞ'DA SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

 CHP Hatay Milletvekili Adayı Av. Refik Eryılmaz, açılışta yaptığı konuşmada, ilçenin yeteri kadarı gelişmediğini, bunda siyasetçilerin de hatalarının olduğunu söyledi.
CHP SAMANDAĞ'DA SEÇİM BÜROSUNU AÇTI
  AK Parti'nin seçimlerde devletin tüm olanaklarını kullandığını ifade eden Eryılmaz, şöyle devam etti:
     ''Seçimlerde Samandağ Halkının kullanacağı oy renginden şüphemiz yok. Burada hepimize önemli görevler düşüyor. Bu seçim sürecinde herkesi kucaklayacak bir siyasi anlayış ile hareket edeceğiz. Birbirimize sahip çıkalım, birlikte olalım. Çünkü karşımızda devletin bütün imkanlarını kullanan bir AKP hükümeti vardır. Bizim amacımız 30-40 yıldır bu memlekete gelmeyen hizmeti getirmektir. Bu da iktidarımızla olacaktır. Ben Hatay'ın sorunlarını çok iyi biliyorum. Yurtdışında çalışan, ailesinden uzak ve hiçbir sosyal güvencesi olmayan nice vatandaşlarımızın emekli olabilmeleri için yurtdışı çalışma günlerini emekliliğe saydırmak için çaba göstereceğiz.''

     Eryılmaz, turizm bölgesi olan Samandag'ın bundan yeteri kadar pay alamadığını da kaydetti.
     Açılış törenine Hatay CHP Milletvekili Adayları, belde belediye başkanları, ilçe yönetimi, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.