CHP’li vekillerden teşekkür ziyaretleri‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">7 Haziran se&ccedil;imleri sonrasında teşekk&uuml;r ziyaretlerini s&uuml;rd&uuml;ren CHP Hatay Milletvekili Mevl&uuml;t DUDU, adaylardan M. Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı&rsquo;nı ziyaret etti.</span>
CHP’li vekillerden teşekkür ziyaretleri‏

Fevzi Yüksel’in başkanlığındaki CHP Belen İlçe Teşkilatı’nın karşıladığı ziyaretler, eski seçim bürosu ve ilçe binasında gerçekleşti. Milletvekillerinin teşekkür ziyaretlerini kabul ettiği sırada Belen’de ki seçim sonuçlarını değerlendiren Başkan Yüksel’in; “Seçim öncesinde olduğu gibi seçim zamanı da çok çalıştık. Özellikle gençlik kollarıma ve kadın kollarıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Hedefimiz bir önceki genel seçimde aldığımız oyu yüzde yüz artırmaktı. Çok yaklaştık ama bu başarıyı yakalayamadık. Ancak Hatay geneli en yüksek başarıyı biz elde ettik. Elbette bu başarı ile yetinmeyeceğiz. Eksiklerimiz olabilir. Yanlışlarımız olabilir. Seçim zamanı olduğu gibi seçim sonrası da çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dediği öğrenildi.CHP Belen İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulunan Mv. Mevlüt Dudu, Hatay geneli sonuçları değerlendirirken Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olamayınca Bağımsız Milletvekili Adayı olan CHP Eski Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’a da gönderme yaparak; “Hatay genelinde birinci parti gelmek bizim için önemliydi. Bir arkadaşımızın egoları yüzünden bu başarıyı elde edemedik. CHP Teşkilatı olarak Hatay’da çok çalıştık. Ancak Belen, Hatay’ın en başarılı ilçe teşkilatı oldu. İlçe Başkanım Fevzi Yüksel’e, İlçe Yönetimine, Kadın Kollarıma, Gençlik Kollarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP’li vekillerden teşekkür ziyaretleri‏ haberi 19 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle