CHP’liler Belen’de hız kesmiyor.

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Cumhuriyet Halk Partisi Belen İl&ccedil;e Teşkilatı programlarıyla ile varlığını hissettirmeye devam ediyor.</span>
CHP’liler Belen’de hız kesmiyor.
Başkan Yüksel: ”hemşerilerimizle sürekli bir aradayız.
Geçtiğimiz günlerde kongresi gerçekleşen CHP Belen İlçe Teşkilatı hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Yapılan kongrede yepyeni bir kadro ile yeniden göreve Fevzi Yüksel seçilmişti. İlçe Yönetim Kurulunu daha dinamik ve enerjik yapıda olduğu söyleyen İlçe Başkanı Yüksel: “1 Kasım seçimleri ülkemiz açısından ve bizim açımızdan çok önemli. Bunun için kongremizi seçimden önce yapmayı uygun gördük. Seçime daha dinamik ve enerjik bir kadro ile girmek gücümüze güç katacaktır. Seçim bildirgemiz açıklandı. Ama görüyoruz ki 7 Haziran seçim bildirgemizden ders çıkaranlar var. Hükümet asgari ücreti seçim vaadi olarak listesine eklemiş. Genel Başkanımız Sn. Kılıçdaroğlu 7 Hazirandaki seçim bildirgemizi açıkladığında ‘işverenler iflas eder’, ‘devlet 3 aydan sonra maaşları ödeyemez hale gelir’, ‘kaynak nerede’ diyenler hükümet değil miydi? Şimdi nasıl oldu da asgari ücret 1300 TL olarak seçim vaatleri arasına girdi. Neden 12 yıllık iktidar döneminde yapılmadı. Şimdi yapılıyor. Demek ki yapılabiliyormuş demek ki refah tabana yayılabiliyormuş. Bizim istediğimiz halkın refah içinde yaşaması.” ifadelerine yer verdi. Teşkilatın Belen içindeki çalışmalarına da değinen İlçe Başkanı Yüksel: “Cumhuriyet Halk Partisi diğer partilere benzemez. Seçim geldiğinde seçmenini, vatandaşını hatırlamaz. Yaptığı ya da yapacağı hizmetleri seçim zamanına göre ayarlamaz. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman halkın içinde yer almıştır. Gördüğünüz gibi hemşerilerimizle sürekli bir aradayız.” dedi.
CHP’liler Belen’de hız kesmiyor. haberi 08 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1425 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle