Chp’nin adayları halkın arasında

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:14px">7 Haziran se&ccedil;imlerine sayılı g&uuml;nler kala aktivitelerini artıran Chp Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, Milletvekili Adaylarını halkla buluşturuyor.</span>
Chp’nin adayları halkın arasında
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adaylarını açıkladığı günden bu zamana kadar ev ziyaretlerine önem veren Chp Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, Seçim Komitesinin hazırladığı ev toplantılarına Milletvekili Adaylarını dahil ediyor. Milletvekili Adaylarını halkla daha fazla buluşturarak vatandaşlarımıza “Cumhuriyet Halk Partisi için değerlisiniz.” mesajını vermek istediklerinin altını çizen Başkan Yüksel; “Partimize oy veren yada vermeyen tüm vatandaşlarımız Cumhuriyet Halk Partisi için değerlidir. Çünkü biz Atatürk’ün sosyal devlet ilkesini benimsemiş, adaletin ve refahın eşit şekilde dağıtılması için çaba sarfetmiş ve sosyal devlet ilkesinin vazgeçilmezi eşitlik kavramını savunan bir partinin yöneticileriyiz. Aydınlık bir Türkiye için varız.” dedi.  Chp Belen Gençlik Kolları’nın 28 Mayıs 2015 Perşembe günü akşamı canlı müzik eşliğinde türkü gecesi düzenleyeceklerine de değinen Başkan Yüksel; “Gençlik Kollarımızın organizesiyle önümüzdeki Perşembe akşamı bir türkü gecesi düzenleyeceğiz. Tabi ki adaylarımızda katılacak. Amacımız bu tür etkinlikler düzenleyerek adaylarımızı halkımızla bir araya getirmek ve seçim çalışmalarının stresini atmak. Buradan başta Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çerçikaya’yı ve tüm gençlik kollarını özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.
Chp’nin adayları halkın arasında haberi 27 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1595 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle