DOKTOR AKSOY, CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Doktor Hüseyin Aksoy, sosyal demokrat harekete yıllarını veren bir nefer olarak, Hatay halkının sorunlarına gerçekçi çözümler bulmak için Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP )Hatay Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.
DOKTOR AKSOY, CHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Aksoy,CHP İl Binası önünde yaptığı konuşmada, CHP iktidarında, adil bölüşüm ve sosyal adaleti sağlayacaklarını. Tüm vatandaşlara sosyal güvenliğe kavuşturacaklarını, yoksulluk ve yolsuzlukla mücadeleye öncelik veren, çağdaş sosyal refah devletini kuracaklarını belirtti.
     Hatay'ın hak ettiğin ekonomik pay ve yatırımların yapılması sağlamak için çalışacağını ifade eden Aksoy, şöyle devam etti:
     ''Sürdürülebilir, hızlı, dengeli kalkınma, ileri teknolojiye dayanan, istihdam yaratan ve toplumun refahını yükseltecek yatırımların ülke çapında teşvik edilmesini istiyorum. İşçiler, köylüler, memurlar, kadınlar, gençler, çocuklar ve tüm Hatay halkı daha yaşanası bir ülkeye kavuşsun diye adayım''
     Aksoy, CHP saflarında daha özgür,kalkınmış,çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmış bir Türkiye hedefi için çalışacaklarını kaydetti.