Dudu ve Chp Belen’den pazar mesaisi‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Chp Hatay Milletvekili Adayı Mevl&uuml;t Dudu ve Chp Belen İl&ccedil;e Başkanı Fevzi Y&uuml;ksel G&uuml;zelyayla (soğukoluk) Mahallesi ve M&uuml;ft&uuml;ler Mahalesi&rsquo;ndeki piknik alanlarını ziyaret ettiler.</span>
Dudu ve Chp Belen’den pazar mesaisi‏
Vatandaşlardan yoğun ilgi
Chp Belen İlçe Teşkilatı Fevzi Yüksel başkanlığında hafta sonu mesai yaptı. Hafta sonu programlarında Güzelyayla (soğukoluk) Mahallesi ve Müftüler Mahallesi piknik alanlarındaki piknik yapmaya gelmiş vatandaşlar vardı. Yazın gelmesiyle bir hayli kalabalıklaşan piknik alanlarında vatandaş ziyaretleri renkli görüntülere sahne oldu. Mahalle sorumluları ve Mahalle Muhtarlarının da ziyarete katıldı. Chp Hatay Milletvekili Adayı Mevlüt Dudu’nun programlara katılması vatandaşlarla ilginç diyaloglar yaşanmasına neden oldu. Piknik yapmaya gelmiş her ailenin yanına giderek “hayırlı hafta sonları” dilediklerini ifade eden Başkan Yüksel, amacın “Cumhuriyet Halk Partisi’nin her yerde olduğunu göstermek” olduğu dile getirdi. Vatandaşlardan destek aldıklarını ifade eden Başkan Yüksel, 8 Haziran günü ülkemiz için ve vatandaşlarımız için “aydınlık bir geleceğin başlayacağı gündür.” ifadelerini kullandı.
Dudu ve Chp Belen’den pazar mesaisi‏ haberi 25 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2640 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle