ERGİN ÜLKENİN REFAHI İÇİN ARACIN DİREKSİYONU ARTIK SİZDE

 Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, ''Ülkenin refahı için artık aracın direksiyonu sizde. Siz nereye isterseniz ülke oraya gidecek'' dedi.
ERGİN ÜLKENİN REFAHI İÇİN ARACIN DİREKSİYONU ARTIK SİZDE
  Ergin, Reyhanlı ilçesinde seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde ülkenin altyapısını adeta yeniden inşa ettiklerini söyledi.
     Türkiye'nin ekonomik istikrarının yanı sıra dış politikada da öneminin artığını ifade eden Ergin, ''Hizmetlerin devamı için 12 Haziran'da bir kez daha yetki istiyoruz. Ülkenin refahı için aracın direksiyonu artık sizde. Siz nereye isterseniz ülke oraya gidecek. Bu nedenle önümüzdeki seçim çok önemli. Sandığa giderken ülkenin 8,5 yıllık sürede geldiği noktayı göz önüne alıp oyumuzu kullanırsak yanlış bir karar vermemiş oluruz'' diye konuştu.
 

     Türkiye'nin yanı sıra Hatay'da da önemli hizmetlerin gerçekleştirildiğini vurgulayan Ergin, havaalanının açılması, barajların temelinin atılmasının bunlardan bir kısmı olduğunu kaydetti.
     Milletvekili Fevzi Şanverdi de iktidarları döneminde kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür etti.
     Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ise Reyhanlı'yı modern bir görünüme kavuşturmak için çalıştıklarını, bu konuda vatandaşlardan büyük destek gördüklerini belirtti.
     Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı.