ERZİN CHP'DE GÖREV BÖLÜMÜ -BAŞKANLIĞA SARAR GETİRİLDİ

  Sarar, ilçe binasında yaptığı açıklamada, 4 dönemdir başkanlığı sürdüren Mahmut Elmasoğlu'nun, sağlık problemi nedeniyle istifa ettiğini, yönetim kurulu kendi arasında yaptığı görev bölümü sonrasında başkanlığa getirildiğini söyledi.
ERZİN CHP'DE GÖREV BÖLÜMÜ -BAŞKANLIĞA SARAR GETİRİLDİ
Elmasoğlu'nun partiye önemli hizmeti geçtiğini ifade eden Sarar, şunları kaydetti:
     ''Bizler bu örgütlü mücadeleyi bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bu bayrak yarışında önümüzdeki dönemde başkanlığı yürütmeye çalışacağım. Genel seçim yaklaştığı bu dönemde bütün partililerimizi kucaklayarak parti binamızı bütün bu davaya gönül vererek toplanmaya çağırıyoruz. Küskünlüklerin kırgınlıkların son bulduğu iktidar yürüyüşüne katılmalarını istiyoruz. Erzin ilçe yönetimi olarak kollarımızı açtık insanların daha mutlu, daha özgür, olduğu işsizliğin yoksulluğun olmadığı aydınlık bir Türkiye kurmak için tüm gücümüzle çalışarak genel başkanımız Kılıçdaroğlu'nun yükseltiği bayrağı Erzin de dalgalandırmak için uğraş vereceğiz.''
     Görev bölümü sonunda başkanlığa Ali Sarar getirildi. Başkan Yardımcılıklarına Kazım Güven, Süleyman Erzinli, Soner Kambur, Hüsamettin Ergan, Bekir Özdemir, sekreterliğe ise Ertuğrul Büyüker, üyeliklere ise Yunus Sökmen, Abidin darun ve Beyazıt Görür getirildi.