ESKİ ADALET BAKANI ERGİN ERZİN DE SEÇİM BÜROSU AÇTI

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 2002 yılından bu yana Türkiye'nin çok yol katettiğini belirtti.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİN ERZİN DE SEÇİM BÜROSU AÇTI
   Ergin, Ezin ilçesinde seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.
     İktidarları döneminde yaptıkları hizmetlerin devam etmesi için 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde vatandaşlardan bir kez daha yetki istediklerini ifade eden Ergin, ''8,5 yılda Türkiye ekonomisini çok iyi noktalara getirdi. Dış politikada ülkemizin prestiji arttı. Şuan 66 ülkeye pasaportsuz gidilebiliyor. Bütün bunlar Türkiye'deki siyasi istikrar sayesinde oldu'' diye konuştu.
     Hatay'ın iktidarları döneminde önemli hizmetlere kavuştuğunu vurgulayan Ergin, yeniden iktidara gelmeleri durumunda bunların devam edeceğini, ayrıca Erzin ilçesindeki sorunları da çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
     Konuşmaların ardından Ergin, AK Parti Hatay milletvekili adayları Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Filiz Özçörekçi ile seçim bürosunun açılışını yaptı.