ESKİ ADALET BAKANI ERGİN İSKENDERUN DA

 Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirtti.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİN İSKENDERUN DA
Ergin, seçim çalışmaları kapsamında, İskenderun'a gelerek Hatay Süper Amatör ligine çıkmayı garantileyen Sakaryaspor Kulüp Başkanı Yıldırım Alpay'ı ziyaret etti.
     Ergin, AK Parti iktidarı döneminde toplumun her kesimine önemli hizmetlerin yapıldığını belirterek, ''Ülke olarak genç bir nüfusumuz var. Bu anlamda ülke genelinde birçok alanda spora destek olduk. Yeni stadlar yeni futbol alanları oluşturduk. Amatör spora her zaman önem verdik'' dedi.
     Alpay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Geçmiş yıllarda Hatay'da amatör futbolcu olarak bir süre futbol oynamış olan Sayın Ergin bizlerin sıkıntılarını da bilmektedir. Ziyaretinden dolayı Sakaryaspor kulüp yönetimi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.
     Yapılan konuşmaların ardından Alpay, takımın 10 numaralı formasını Ergin'e hediye etti.
     Ziyarete, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, İskenderun İlçe Spor Müdürü Turgay Erdoğan, TSYD İskenderun Temsilcisi Yaşar Güllü de katıldı.