ESKİ ADALET BAKANI ERGİN SEÇİM ÇALIŞMALARI

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, siyasetteki amaçlarının taş üstüne taş koymak olduğunu belirti.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİN SEÇİM ÇALIŞMALARI
 Ergin, seçim çalışmaları kapsamında, Samandağ ilçesine bağlı Tomruksuyu, Yaylıca beldeleri ile Batıayaz, Hıdırbey ve Kapısuyu köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, yapacakları hizmetleri anlattı.
     İktidarda oldukları 8,5 yıldan bu yana Türkiye'nin her köşesine hizmet götürmeye çalıştıklarını ifade eden Ergin, ülkenin adeta yatırım cennetine döndüğünü kaydetti.
     Siyasetteki amaçlarının taş üstüne taş koymak olduğunu vurgulayan Ergin, bunun için bir dönem daha vatandaşlardan yetki istediklerini belirtti.
     İktidarları döneminde Hatay'da da alt üst yapı çalışmalarıyla havaalanı ve duble yol çalışmalarının yapıldığını kaydeden Ergin, kentte turizmin daha iyi noktalara gelmesi için çaba gösterdiklerini, hedeflerinin 3 milyon turisti ağırlamak olduğunu ifade etti.
     Ergin, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci ile birlikte genç iş adamlarıyla bir araya geldi.