ESKİ ADALET BAKANI ERGİN SEÇİM ÇALIŞMALARI

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, ülkeyi sevmenin hizmetle başladığını belirtti.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİN SEÇİM ÇALIŞMALARI
  Ergin, seçim çalışmaları kapsamında, Hassalılar ve Yayladağlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneklerini ziyaret ederek, iktidarları döneminde yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.
     İktidara geldikleri 2002 yılından sonra kentteki yatırımların herkes tarafından takdir edildiğini ifade eden Ergin, Antakya-Yayladağ yolu duble yol çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.
     Antakya-Reyhanlı, Antakya-Samandağ, İskenderun-Arsuz yollarında çalışmalarda sona gelindiğini vurgulayan Ergin, Kırıkhan-Reyhanlı duble kara yolunun da ihale aşamasında olduğunu belirtti.
 

     İktidarları döneminde Hatay'ın 5 ilçesine adliye sarayı kazandırdıklarını ifade eden Ergin, söz verdikleri hizmetleri tek tek gerçekleştirmeye çalıştıklarını kaydetti.
     Ergin, ülkeyi sevmenin hizmetle başladığını, bu kapsamda kentin ve ülkenin eksikliklerini gidermeye gayret gösterdiklerini vurguladı.
     Hatay'da, 956 konutluk TOKİ'nin inşasına geçileceğini belirten Ergin, dar gelirli vatandaşların bu sayede ev sahibi olabileceğini ifade etti.