ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI

Eski Adalet Bakanı Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, ''2002 öncesi Türkiye?yi düşünün ve oyunuzu ona göre kullanın'' dedi.
     Ergin, seçim çalışmalarını Yayladağı ilçesine bağlı Yeditepe beldesinde sürdürdü.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI
Teşkilat binası önünde yaptığı konuşmada, 8 yıllık iktidarları döneminde köklü değişikler yaptıklarını, Türkiye?nin her yerinin şantiyeye döndüğünü belirten Ergin, şöyle devam etti:
     ''Ülkenin her yerinde, her kurumunda halkı rahatlatan yenilikler yapıyoruz. Vatandaşlar, 2002 öncesi Türkiye'yi düşünerek ona göre oylarını kullanmalılar. Kentimize ve ülkemize önemli hizmetler yaptık. Yayladağı-Samandağ karayolu genişletilme çalışmalarıyla birlikte Yeditepe bağlantı yolunu da yapacağız. Hizmetlerin devamını için AK Parti?yi tercih etmelidirler.''
               
     Ergin daha sonra Yayladağı ilçesinin kenar mahallelerinde ikamet eden Çedenelik halkı ile bir araya geldi. Elli yıldır ev tapularını alamayan Çedenelik sakinlerine 2-B arazilerin satışı hakkında bilgi veren Ergin, '' 2-B arazilerin yeniden satışı ile ilgili kanunu meclisten geçirdik. Ancak CHP kararı anayasa mahkemesine götürüp iptal ettirdi. Yeni dönemde bu alanda tekrar çalışma yapacağız'' diye konuştu.
     Ergin?e gezilerinde AK Parti Hatay Milletvekili adayı Adem Yeşildal, İl Başkanı İsmail Kimyeci, 22. dönem milletvekili Mehmet Soydan ve ilçe teşkilatı eşlik etti.