ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI

 Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimin, hizmet yapanlarla yapmayanların seçimi olması gerektiğini belirtti.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI
   Ergin, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek, iktidarları döneminde Türkiye ve Hatay'a yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.
     AK Parti'nin ayrım yapmaksızın herkese hizmet götürdüğünü ifade eden Ergin, kentin yatırım açısından şanslı bir dönem geçirdiğini kaydetti.
     Kentte duble yol, dogalgaz çalışmalarının devam ettiğini belirten Ergin, hizmetlerin devamı için bir dönem daha yetki istediklerini bildirdi.
     Ergin, 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimin, hizmet yapanlarla yapmayanların seçimi olacağını, bu konuda vatandaşların 2002 öncesi ve sonrası Türkiye'sini göz önüne alarak oy kullanmasını istedi.
     Dernek Başkanı Yılmaz Kirkizoğlu da, Ergin'e kentte yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür etti.
     Daha sonra Ergin, Milenyum Kafe'de, 3 semavi din ve 6 ayrı mezhebin mensuplarından oluşan Medeniyetler Korosu üyeleriyle bir araya geldi.
     Koronun kentin tanıtımına büyük katkı sağladığını vurgulayan Ergin, dünyaya barış ve kardeşlik mesajları veren koro üyelerine teşekkür etti.