Halkın Partisi 92 yaşında

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Arsuz İl&ccedil;e Teşkilatı, T&uuml;rkiye&rsquo;nin ilk siyasi partisi olan partilerinin 92. kuruluş yıld&ouml;n&uuml;m&uuml; dolayısıyla Atat&uuml;rk Anıt Alanı&rsquo;na &ccedil;elenk sundu.&nbsp;</span>
Halkın Partisi 92 yaşında

 Ülkede ard arda gelen şehit haberleri nedeniyle buruk bir şekilde gerçekleşen törene Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, CHP Arsuz  kadın kolları ve Gençlik Kolları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.Gökmeydan Atatürk Anıtı önünde Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ile CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin Ata’nın huzuruna çelenk bıraktı.Yaşanan terör saldırıları ve şehit haberleri nedeniyle kutlama yapmayacaklarını, sadece Atatürk Anıtı’na çelenk sunacaklarını ifade eden CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, “CHP kurulduğu günden bu yana barış demekte, kardeşlik demekte, özgürlük demekte, demokrasi  demekte…. Ama, CHP her ortamda bunları söylerken, bunlar için mücadele ederken karşıda bulunan bazı kesimler, bazı bloklar bunların olmaması için bu ülkeyi iç savaşa sürüklemek için ellerinden geleni yapmaktalar. CHP, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisidir. Bütün bu aleyhte çalışmalara, bütün savaş çığırtkanlıklarına karşı CHP, Türkiye Cumhuriyeti var oldukça var olmaya devam edecek, aynı şekilde Türkiye Cumhuriyeti var oldukça CHP de var olacaktır. Dünyanın en köklü partisi olan CHP’nin 92. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun” dedi.

Halkın Partisi 92 yaşında haberi 09 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1650 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle