HASSA'DA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TANITILDI

 Hassa ilçesinde 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 24. dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde AK Parti'den milletvekili aday adayı olanların tanıtımı yapıldı.
HASSA'DA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TANITILDI
  AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, birbirinden değerli 85 kişinin aday adayı olduğunu, ilçeleri ziyaret ederek aday adaylarının tanıtımını sağladıklarını, seçimlerde yine birinci parti olacaklarını söyledi.
     Kimyeci, partilerine sürekli yeni katılımların olduğunu, vatandaşların gösterdiği ilgiye layık olacaklarını kaydetti.
     Hassa AK Parti İlçe Başkanı Turgay Demir, aday adaylarını ilçede görmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, şöyle devam etti:
 

     ''Mensubu bulunduğun AK Partinin aday adaylarını Hassa'da görmekten büyük mutluluk duydum. Genel seçimlerde Hatay'dan 85 aday aday var. Bu arkadaşlarımızın tamamı çok birikimli ve deneyimli kişiler. Halkın teveccühünün hiç şüphesiz AK Parti birinci olacak. Birikim ve tecrübeleriyle donanmış aday adayları arasında bir tercih yapmak çok zor. Bütün adaylarımız, birbirinden değerli ve hepsine aynı mesafedeyiz.''
     Aday adayları, iki dakikalık süre içerisinde kendilerini partililere tanıttılar.
     Hassa doğumlu olan Antakya Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Erdoğan'a hemşehrileri büyük ilgi gösterdiği dikkati çekti.