HATAY A MÜJDE

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman , Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Hatay Milletvekili Yayman, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlunu ziyaretinde, Hatay yeni stadyumu ve 15 ilçede yapılacak yüzme havuzu,halı saha,spor salonları projelerini ele aldılar.
Yayman görüşme sonrası yaptığı açıklama da “Hatay’ımıza değer katacak projeler hakkında Spor Bakanımız ile görüştük. Hatay yeni stadyumun 2020-2021 sezon öncesi bitirileceğini aktardı.Hatay’ımızın 15 ilçesinde de devam eden projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk.Bakanımıza Hatay’ımıza verdiği değer için teşekkür ederim.”dedi.

HATAY A MÜJDE haberi 18 Mart 2020 15:56 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Ak Parti Hatay İl Teşkilatı adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Siyasi Parti Teşkilatları sektörüne eklenmiş olup  1017 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
HATAY A MÜJDE haberi, Hatay Hatay Merkez Politika Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Politika kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 1017 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+A+Müjde Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HATAY A MÜJDE Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/politika/hatay-a-mujde-234904 #HATAY #A #MÜJDE #HATAYA #AMÜJDE #HATAYAMÜJDE