HATAY ÜLKÜ OCAKLARINDAN PLAKET

Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Lütfü Kaşıkçı, MHP'den Milletvekili Aday Adayı olan eski İl Başkanı Şefik Çirkin'in kendilerine dürüst siyaseti öğrettiğini belirtti.
HATAY ÜLKÜ OCAKLARINDAN PLAKET
Karlısu beldesinde Hatay Ülkü Ocakları tarafından gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Kaşıkçı, MHP İl Başkanlığı döneminde Ülkü Ocaklarına verdiği destek ve katkıları nedeniyle Şefik Çirkin?e teşekkür plaketi verdi.
     Çirkin'e milletvekilli aday adaylığı sırasında da destek vereceklerini belirten Kaşıkçı, ''İl Başkanlığı döneminde Ülkü Ocaklarına büyük katkı ve destek gördük, kendisinden çok şeyler öğrendik. Başkanımız bizlere doğru ve dürüst siyaset yapmayı öğretti. Ülkü Ocakları olarak başkanımıza verdiği destek ve katkı için plaket vererek teşekkür etmek istedik.'' dedi.
 

     
     ÇİRKİN: ''VATAN VE MİLLET SEVGİSİNİ OCAKLARDA ÖĞRENDİK''
    
     Ocaklarda vatanı, milleti sevmeyi, kucaklaşmayı öğrendiklerini belirten Çirkin, şunları söyledi:
     ''Genç, temiz yürekli insanların bulunduğu mukaddes kurumlar olan Ocaklarımız, her zaman milletimizden destek ve sevgi görmüştür. Ocaklarımız her zaman değerli insanlar yetiştirmiştir. Merhum Başbuğu'muz, milletvekillerimi bu değerli Ocaklarda yetişmiştir. Bu kurumlarımız için neler yapsak azdır.'
     Etkinliğe MHP Hatay Milletvekili Süleyman Turan Çirkin, MHP Merkez İlçe Başkanı Fedai Yücedal, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül ile ocak başkanları katıldı.