''HEDEFİMİZ TEK BAŞINA İKTİDAR OLMAK''

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Yasin Hatipoğlu, genel seçimlerde tek başına iktidar olmayı hedeflediklerini söyledi.
''HEDEFİMİZ TEK BAŞINA İKTİDAR OLMAK''
 Hatipoğlu, partisinin Hatay'ın İskenderun ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, adım adım iktidara yürüdüklerini iddia ederek, ''Milli Görüş'ün tek temsilcisi bizleriz, tüm sıkıntılar Saadet Partisi'nin iktidarıyla sona erecek'' dedi.
     Milli Görüş'ün 41 yıldır millet için çalıştığını ifade eden Hatipoğlu, şunları kaydetti:
     ''Milli Görüş iktidarından bu millet en iyisini, en güzelini gördü. Sayın Erbakan'la birlikte camia yeniden eski heyecanını yakaladı, artık her yerde Saadet Partisi konuşuluyor. Önümüze çıkarılan tüm engellemelere rağmen gece gündüz çalışıyoruz. Adil paylaşım ve hakkaniyete dayalı ana düşünceyi Türkiye'nin siyasetine hakim kılma adına ilkelerimizinden taviz vermeden yola devam edeceğiz.''
     Hatipoğlu, yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi vererek, ''Seçimlerde hedefimiz tek başına iktidar olmak'' dedi.
     Hatipoğlu, basın mensuplarının Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın sağlık durumu ile ilgili sorusuna da ''Genel başkanımızın sağlık durumu iyi'' diye yanıtladı.
     SP Hatay İl Başkanı Necmettin Çalışkan ise teşkilat olarak seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, iktidarı hedeflediklerini söyledi.
     Konuşmaların ardından mevcut ilçe başkanı Halil Çelik'in hazırladığı tek listeyle seçimlere gidildi.