HEPAR GENEL BAŞKANI PAMUKOĞLU: -HALK YETKİ VERİRSE İLK İŞİMİZ DOKUNULMAZLIKLARI KALDIRMAK OLACAK

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, halkın kendilerine yetki vermesi durumunda ilk işlerinin dokunulmazlıkları kaldırmak olacağını söyledi.
HEPAR GENEL BAŞKANI PAMUKOĞLU: -HALK YETKİ VERİRSE İLK İŞİMİZ DOKUNULMAZLIKLARI KALDIRMAK OLACAK
Pamukoğlu, partisinin Hatay'ın İskenderun ilçe teşkilatı tarafından Anıt Alanı'nda düzenlenen etkinliğinde yaptığı konuşmada, Meclisteki partilerin hazineden 196 milyon lira alarak meydanlara indiğini, Meclis dışındakilerden sadece partisinin miting yaptığını belirtti.
     Ülkede, ekonominin kötü, güvenliğin sıkıntılı olduğunu savunan Pamukoğlu, şöyle konuştu:
     ''Halk bezgin, yorgun, karamsar ve ruhu yaralı. Mutlaka ve mutlaka referandumla bunların önü birinci aşamada kesilmeli ama esas sonuç alınacak yer genel seçimdir. Bu genel seçimde halkın sağduyusuyla doğru karar vermeye ihtiyaç vardır. Aksi halde, hem topraklarımız hem rejim tehlikededir. Genel seçimlere kadar halkın doğru karar vermesi... Bunu anlatacağız, izah edeceğiz, elimizden geleni yapacağız.''
     Pamukoğlu, göreve gelmeleri halinde devletin parasını, halkın öncelikli ihtiyaçları için kullanacaklarını ifade ederek, ''Ayrıca, yapılacak ilk genel seçimde halk yetki verirse ilk işimiz dokunulmazlıkları kaldırmak olacak'' dedi.