HOROZ, MHP'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 Türk Emekli-Sen, Birleşik Emekliler Derneği Hatay Şube Başkanı Aysel Horoz, Milliyetçi Hareket Partisi'nden(MHP) Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
HOROZ, MHP'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
  Horoz, Mado Evi'nde düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, yaklaşan genel seçimlerde ''ülkemizi yeniden kazanmak için MHP'den milletvekili aday adayıyım'' dedi.
     AK Parti iktidarının yarattığı yıkımın dur denilmesi ve ortadan kaldırılması için aday olduğunu ifade eden Horoz, şöyle devam etti:
     ''12 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçimlerde AKP'nin tekrar iktidar olması yaşamın her alanında yaptığı tahribatlar daha büyük boyutlara ulaşacaktır. Dur denilmediğinde vakit çok geç olacak, ortada kurtulmasını tartıştığımız ülke kalmayacaktır. Ve ülkemizi yeniden kazanmak için yeniden Kurtuluş Savaşı vermek zorunda kalacağız. MHP olarak AKP hükümetinin uyguladığı halkı yoksullaştırıcı, ülkeyi bölücü çalışmalarının karşısında olduk. MHP, AKP iktidarı karşısında tek teşkilatlı güçtür. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hedef gösterdiği gibi bu seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkacağız''
     Horoz, teşkilatlarının, partililerinin dimdik ayakta olduğunu ve iktidar yürüyüşlerine başladıklarını kaydetti.