MHP Adayı Yavuz Lokomotif Gibi

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">MHP, D&ouml;rtyol&rsquo;da bir dakikayı boş harcamıyor. Milletvekili Adayları Prof.Dr. Celalettin Yavuz, 1 Mayıs 2015 g&uuml;n&uuml;n&uuml; de D&ouml;rtyol&rsquo;da &ccedil;eşitli ziyaretler ve toplantılarla değerlendirdi.</span>
MHP Adayı Yavuz Lokomotif Gibi

Ocaklı’da hasta ziyareti yapan Yavuz, Cuma namazı sonrası da Özerli Mahallesi Niğdeliler semtinde yörenin geleneklerinden “Bayrak Yemeği”ne katıldı.Daha sonra aynı semtte 2 hasta ziyareti yapan Yavuz, daha sonra da Dörtyol İtfaiye Dairesini ziyaret etti. Akşamın erken saatlerinde de Erzin’e geçerek seçilen seçim bürosunu gördü.Akşam ise MHP Dörtyol İlçe Teşkilatında olağan toplantıya katılarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yeni bir ivme için MHP’nin daha hareketlenmesi gerektiği üzerinde hemfikir oldular.Yavuz Hoca Dörtyol’da bunları yaparken, Erzin’de de M.Akif Terzi, İbrahim Gül ve M.Vekili Aday Adayı Adnan Akdaş rüzgârı esiyordu.İskenderun’da Mete Aslan ve beraberinde Mehmet Biçer, Antakya’da A. Şefik Çirkin, Yayladağı’nda Hüseyin Bağrıyanık, Kumlu-Reyhanlı bölgesinde Dr. Ferhat Küçükler, Antakya-Defne’de S. Dilara Eryılmaz harıl harıl milletimize en iyi hizmeti verecek MHP’ye sempatizan toplamakla meşguldüler. İl Koordinatörü Alpaslan Ateş de adayların günlerini planlamakta, İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı!yla büyük bir fedakarlık örneği vermekteydi.

MHP Adayı Yavuz Lokomotif Gibi haberi 02 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  3005 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle