MHP DEN HESOB A ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde seçim çalışmaları çerçevesinde Hatay MHP Milletvekili Sayın Şefik Çirkin İl Başkan yardımcısı Kemal Bilecik ilçe başkanı Mehmet Ali Yıldırım ve MHP yöneticileri Hatay Esnaf ve Sanatkâr odaları birliği başkanı Abdulkadir Teksöz’e birlik binasında nezaket ziyaretinde bulundular. 
MHP DEN HESOB A ZİYARET
Ziyarette HESOB yönetim kurulu üyeleri ile oda başkanları da hazır bulundu. Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten HESOB başkanıAbdulkadir TeksözHatay MHP Milletvekili Şefik Çirkin ve beraberindeki heyete 7 Haziran seçimlerinde başarılar diledi. Hatay MHP Milletvekili Şefik Çirkin de yaptığı konuşmada Hatay’ın birliğine, beraberliğine ve kardeşliğine çok önem verdiklerine dikkat çekerek; “birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize önem verdiğimiz için bunun bozulmaması için çok çaba harcıyoruz” dedi. Daha sonra ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle devam etti. 
MHP DEN HESOB A ZİYARET haberi 02 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2800 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle