MHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YAVUZ

MHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Celalettin Yavuz, deneyimleriyle kentin sorunlarının çözüm ortağı olacağını söyledi.
MHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YAVUZ
Yavuz, MHP İl binasında düzenlediği toplantıda, AK Parti Hükümeti'nin 8 yıldır iktidarda olduğunu, fakat ülke için kalıcı çözümler getirmediğini, milletvekili olması halinde hem ülkenin hem de kent için çok önemli projelerinin olduğunu ifade etti.
     Asker kökenli, akademisyen olduğunu, dış ilişkilerde güvenlik politikası uzmanı olduğunu ifade eden Yavuz, '' Komşularla Sıfır Sorun'' projesinin ilk defa kendinin de içinde bulunduğu Yunanistan ile yapılan ''Ege'de Barışı Arttırıcı Önlemler'' anlaşması ile başladığını belirtti.
     Hatay ile ilgili de çok önemli projelerinin bulunduğuna dikkati çeken Yavuz, ihracat odaklı bir ''Narenciye Festivali'' yapılması gerektiğini ve narenciye suyunun daha fazla tüketilmesi ile ilgili önemli tanıtımların gerçekleştirilmesi gerektiğinin kaydetti
     Yavuz Antakya turizminin gelişmesi için de ciddi yatırımlar yapılması gerekliğinin artık yadsınamaz bir gerçek olduğunu belirtti. Yavuz, tarihi mirası bütün dünyaya tanıtmak için tanıtıcı reklamlar yapılması gerektiğine vurgu yaptı.