MHP İSKENDERUN SEÇİM BÜROSU AÇILDI

MHP İskenderun Merkez Seçim Bürosu, Şehit Pamir Caddesi'nde düzenlenen törenle açıldı.
MHP İSKENDERUN SEÇİM BÜROSU AÇILDI
MHP Hatay Milletvekili adayı Şefik Çirkin, açılışta, 12 Haziran'da yapılacak seçimlerin ülke için bir dönüm noktası olduğunu belirtti.
     Çirkin, ülkenin bir bölünme sürecine getirildiğini belirterek, ''MHP iktidarında bin yıllık kardeşlik sürecek. Biz kimseyi ayrıştırmayacağız aksine birleştireceğiz. Türkiye'nin en büyük sorununun yoksulluk ve yolsuzluktur. AKP hükümetinin halka verdiği tahribat gün geçtikçe artmakta ve halkımızı açlık sınırına itmektedir'' dedi.
     AK Parti hükümetinin birçok yalanlarla insanları kandırmakta olduğunu öne süren Çirkin, ''Bu yalanlar İskenderun halkı tarafından da çok iyi bilinmektedir. İskenderun halkı bu Oyunlara gelmeyerek birlik olduğunu şuanda göstermektedir'' şeklinde konuştu.
     Yapılan konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.
     Açılışa gelen partililere bisküvi ve lokum ikram edildi.
     Çirkin, ''Biz Püskevit demesini de biliriz Bisküvi demesini de. Ama kalpten çıkanla dudaktan çıkanı bilmek lazım'' dedi.
     Açılışa MHP Hatay Milletvekili adayları Bilal Karaca, İsmail Hakkı Yücel, Ömer Girgeç ve Canan Gencer ile MHP'li belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.