MHP KIRIKHAN'DA SEÇİM BÜROSU AÇTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı, Kırıkhan'da seçim bürosunu Mehter takımlı, halk oyunları gösterisinin verdiği coşkuyla açtı.
MHP KIRIKHAN'DA SEÇİM BÜROSU AÇTI
 Barbaros mahallesi Veysel Gökçeoğlu caddesi üzerindeki seçim bürosu açılışına MHP Hatay Milletvekili Turan Çirkin, Milletvekili adayları Şefik Çirkin, Bilal Karaca, İsmail Hakkı Yücel, Selahaddin Gençer, Bülent Bahadırlı, Hüseyin Akgöl, MHP İl Başkanı Adnan Akdaş, İl ve İlçe başkanlı, Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, çevre ilçe ve belde belediye başkanları, Kadın kolları ve çok sayıda partili vatandaş topluluğu katıldı.
 

     Osmaniye Belediyesinden getirilen mehteran takımının coşkusu, açılışa katılanlar tarafından beğenildi. Daha sonra sahneye çıkan Kafkas oyunları ekibi de ayrı bir renk kattı.
     MHP İlçe Başkanı Ali Sinan Bozkurt, 12 Haziran seçimlerinde çok önemli bir sınav vereceklerini söyledi.
     Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman ise, ülkenin, dirliğini, birliğini, huzurunu bozanlara meydan vermemek için 12 Haziran seçimlerinde tüm Türkiye'nin MHP'yi tercih etmesi gerektiğini kaydetti.
     MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Şefik Çirkin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Hayaldi gerçek oldu'' şeklindeki pankartlarına tepki göstererek, vatandaşların AK Parti hükümetinden memnun olmadıklarını öne sürdü.
     Konuşmalardan sonra seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.