MHP Reyhanlı’da Etle Tırnak Gibi

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">MHP&rsquo;nin en hareketli ve sistemli milletvekili adaylarından 2. Sıra adayı Prof. Dr. Celalettin Yavuz, 4 Haziran 2015 Perşembe g&uuml;n&uuml; Reyhanlı&rsquo;ya intikal etti.&nbsp;</span>
MHP Reyhanlı’da Etle Tırnak Gibi

 Önce öğle saatlerinde Kumlu seçim bürosuna uğrayarak, teşkilat Başkanı Gazi Ayhan Rüşvanlı ve 8. Sıra adayı Ferhat Küçükler ile bir araya gelen Yavuz, Kumlu’da bazı taziye ziyaretlerinin ardından Reyhanlı’ya geçti.Seçim bürosunda Reyhanlı MHP İlçe Başkanı Gürhan Açıkgöz ve parti ileri gelenleri, eski ilçe başkanlarıyla bir değerlendirme yapan Yavuz, Reyhanlı’da MHP’de suların durulmuş ve 3 Hilal’i tek başına iktidara taşıma konusunda bir amaç belirdiğini görmenin mutluluğu içerisindeydi.Yavuz, Reyhanlı esnafını da gezdikten sonra “İşte MHP, işte Reyhanlı. Reyhanlı’da MHP’nin eski ve yeni tüm gönüldaşları bir araya gelmiş, tek hedef belirlemişler. O da 3 Hilal’i iktidara taşımak. Reyhanlılı kardeşlerimin bu birlik ve beraberliğini görmekten gurur ve sevinç duydum!” dedi.Hatay’da yer gök 3 Hilal olmuş, “Bizimle yürü Reyhanlı, bizimle yürü Türkiye!” diyor!  

 

MHP Reyhanlı’da Etle Tırnak Gibi haberi 05 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle