MİÇOOĞULLARI CHP'DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Samandağ ilçesinde İnşaat Mühendisi Mehmet Miçooğulları, CHP'den milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.
MİÇOOĞULLARI CHP'DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yetimler Düğün Salonu'nda partililerle bir araya gelen Miçooğulları, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun göreve gelmesinden sonra partide önemli hareketlilik yaşandığını söyledi.
     Yarım asırdır Samandağ'da yaşadığını, ilçeyi ve bölgeyi yakından tanıdığını ifade eden Miçooğulları, şöyle devam etti:
     ''Milletvekili seçilmem ile birlikte bu sorunların çözümü konusunda var gücümle çalışacağım ve projeler üreteceğim. Narenciyenin değerlendirilmesi için Samandağ, Erzin ve Dörtyol'da meyve suyu fabrikası kurulmasına öncülük edeceğim. Gençlerimizin Suudi Arabistan çöllerinde harcanmaması için Organize Sanayi Bölgeleri kurulması için çalışmalar yapacağım. İlimizi bir turizm cennetine dönüştürmek için 5 yıldızlı otellerle bölgemizin inanç ve turizm merkezi olmasında öncülük edeceğim. Samandağ' da bir türlü netleştirilmeyen kıyı kenar çizgisinin belirlenmesini sağlayarak halkımızın mağduriyetini gidermeye çalışacağım.''
     Miçooğulları, laik cumhuriyetin değer ve kurumlarına koşulsuz sahip çıkmak, yolsuzluklara dur demek, her din, mezhep ve inanç grubundan vatandaşlarımızın inanç özgürlüklerinin güvencesi olmak için CHP'den Hatay Milletvekili aday adayı olduğunu da sözlerini ekledi.