''PARTİMİZ İKTİDAR OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEDİR''

 Türkiye Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Gürcan Günay, iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.
''PARTİMİZ İKTİDAR OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEDİR''
Günay, Antakya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) düzenlediği basın toplantısında, 25 Mayıs 2009 tarihinde kurulan partilerinin tüm illerde teşkilatlandığını ve genel seçimlere katılacaklarını söyledi.
     Yozlaşan, kirlenen, ayrıştıran ve ötekileştiren, sürekli kavga üreten siyasi anlayışı ortadan kaldırmak üzere partiyi kurduklarını ifade eden Günay, arkalarında herhangi bir grup ve cemaat olmadığını kaydetti.
     Türkiye Partisi'nin ''yeni siyaset yeni dönem'' sloganıyla sadece ülkesi ve halkının çıkarlarını gözetlemeyi hedeflediğini vurgulayan Günay, şöyle devam etti:
     ''Partimiz iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Gücünü sadece halkından alan partimiz, ülkemizi gerçek anlamda demokratik bir anlayışla yönetmeyi hedefliyor. Türkiye Partisi'nin iktidarında yolsuzluk, hırsızlık, ayrıştırma, ötekileştirme, kayırma olmayacak. Ülkemizin öz kaynakları yabancılara peşkeş çekilmeyecek.''
     Ülkenin her geçen gün daha kötüye gittiğini, işsizliğin ve yoksulluğun artığını ifade eden Günay, halkın boş ve uydurma gündemlerle meşgul edildiğini savundu.
     Günay, şimdiye kadar susan, susturulan halkın genel seçimlerde gerektiği şekilde tavrını ortaya koyacağını ve doğru olanı yapacağını belirtti.
     Toplantıya Merkez Disiplin Kurulu üyesi Nevin Pamukçu ile İl Başkanı Murat Gençoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Sabahattin Usluoğlu katıldı.