Pazar esnaflarından Chp’lilere yoğun ilgi‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Chp Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, Belen&rsquo;de Cuma g&uuml;nleri kurulan semt pazarı esnaflarından ve alış veriş yapmaya gelen vatandaşlardan oy istedi.</span>
Pazar esnaflarından Chp’lilere yoğun ilgi‏

Chp Belen İlçe Teşkilatı, Başkan Fevzi Yüksel’in öncülüğünde çalışmalarına ivme kazandırıyor. Chp Belen İlçe Teşkilatı Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden edindiğimiz bilgiler” Hatay’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin çıtası yükselmektedir. Buna paralel olarak Belen’de büyüyen bir Chp Ailesi var. Daha önce de basına verdiğimiz demeçlerde Belen’de oyumuzun yüzde yüz artacağı yönündeydi. Artık teşkilat olarak bu oran yüzde yüz olarak kalmayacak. Yüzde yüzün ötesine geçeceğiz.” şeklinde oldu.Chp Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve parti üyeleriyle beraber Belen’de Cuma günleri kurulan semt pazarı esnaflarını dolaştı. Alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla seçim bildirgesi üzerinden sohbet ederek oy istedi. Sadece 4 yıl için oy istediklerini ifade eden Başkan Yüksel; “Geleceğimiz için Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına ihtiyacımız var. Çocuklarımız için elimizi taşın altına koymalıyız. İşçinin ve emeklinin derdi bitecek. Yaşanacak bir Türkiye için sadece 4 yıl istiyoruz.” dedi. Esnafların ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Chp Belen İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları’nın broşür dağıtımıyla pazar gezisini sonlandırdı.

Pazar esnaflarından Chp’lilere yoğun ilgi‏ haberi 05 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2195 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle