SEÇİMDE VATANDAŞLAR AK PARTİ HÜKÜMETİNİN KEYFİ UYGULAMALARINA DUR DİYECEK

CHP İstanbul Milletvekili Birgen Keleş, genel seçimlerde vatandaşların AK Parti Hükümeti'nin keyfi uygulamalarına ''dur'' diyeceğini belirtti
SEÇİMDE VATANDAŞLAR AK PARTİ HÜKÜMETİNİN KEYFİ UYGULAMALARINA DUR DİYECEK
  Keleş, Hatay CHP İl Başkanı Murat Hayzaran ile Erzin il teşkilatını ziyaret ederek, parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.
     Yeni Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile partide önemli hareketlilik başladığını, üye sayılarının arttığını, 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlere hazırlandıklarını ifade eden Keleş, şöyle devam etti:
     ''AK Parti Hükümeti'nin uygulamalarından, işçi, memur, köylü, emekli herkes şikayetçi. Genel seçimlerde vatandaşlar AK Parti Hükümeti'nin keyfi uygulamalarına dur diyecekler. Seçim startını verdik. İl, ilçe, belde hatta köylere kadar giderek CHP'nin projelerini anlatıyor ve yeni üyeler kazanıyoruz. Aynı heyecanı Erzin'de de görüyoruz. Burada parti teşkilatının daha çok çaba göstermesini bekliyoruz.''
     Toplantıda konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Erzin Şube Başkanı Adem Çevik, partinin sivil toplum kuruluşlarıyla koordine eksikliği yaşandığını, bunun düzeltilmesi gerektiğini söyledi.