ŞEHİT ANNELERİMİZİ UNUTMADIK

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları olarak Şehitler Derneği’ni ziyaret ederek, şehit anneler ile bir araya gelinen  öğle yemeğinde konuşan MHP Kadın Kolları İl Başkanı Dilek Demirdöven
ŞEHİT ANNELERİMİZİ UNUTMADIK
Düzenlenen ziyarette MHP Kadın Kolları İl Başkanı Dilek Demirdöven öncülüğünde  Antakya MHP Belediye Meclis Üyesi Almula Meryem İrez, MHP İl Kadın Kolları İkinci Başkanı Sevil Kırkyaşaroğlu, Mv. Şefik Çirkin’in eşi HülyaÇirkin  ve MHP Kadın Kolları üyesi katılım gösterdi.Anneler bizim baş tacımızdır diyen Dilek Demirdöven: “Annemiz, bizi dünyaya getiren, yaşamı boyunca da bizim en büyük destekçimiz olan bir bakıma hayatınızdaki mucizedir. Biz böyle anlamlı bir günde şehit annelerini unutmadık. Annelerimiz ailenin temeli toplumun geleceğidir. İlk ve sonsuz öğretmenlerimizdir. Ulu önderimiz Atatürk’ün dediği gibi ‘’Büyük başarılar, kıymetli anaları yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur’’şeklinde konuştu.AnnelikDünya’da sadece kadınlara verilen bir hediye olduğunu belirten Başkan Demirdöven: “ Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar atasözünden de anlaşıldığı gibi hayatımızda yüzlerce insan vardır. Sadece bu gün değil de her gün annemize sevgimizi, saygımızı mutluluğu verelim. Unutmayalım ki cennet anaların ayakları altındadır” ifadelerinde bulunarak sözlerine son verdi.
ŞEHİT ANNELERİMİZİ UNUTMADIK haberi 09 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2095 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle